Doradztwo edukacyjno-zawodowe

Gra "Tajemnice Aeropolis"

Gimnazjalisto!

Jeśli chcesz poznać swoje predyspozycje i zainteresowania zawodowe zapoznaj się z grą edukacyjno-diagnostyczną „Tajemnice Aeropolis”.

Tworząc postać i kształtując jej zachowanie, postawę, tworząc jej wizerunek masz okazję, w formie zabawowej, przygotowywać się do pełnienia ról zawodowych w życiu dorosłym.

Podczas 3 godz. gry /można zapisać etapy/ poznasz specyfikę różnych nastawień do zawodu i będziesz proszony o wypełnienie  mini testów. Postaraj się je poprawnie  i samodzielnie rozwiązać, ponieważ na ich podstawie na koniec gry otrzymasz raport o Twoich mocnych i słabych stronach oraz sugestie wyboru ścieżki zawodowej. Możesz nawet po zakończeniu gry wydrukować raport dotyczący twoich preferencji i predyspozycji zawodowych, który możesz omówić z rodzicami czy z doradcą zawodowym w szkole.

Grę można pobrać z Internetu za darmo na stronie: http://www.talentgamedownload.pl/