Sukcesy uczniów

Śmieci w sieci

10 czerwca rozstrzygnięto konkurs "Śmieci w sieci" organizowany przez Ełckie Stowarzyszenie Ekologiczne i Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku. Konkurs przeznaczony był dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z powiatów: ełckiego, oleckiego i gołdapskiego oraz z gminy Biała Piska.

Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie strony internetowej poświęconej tematyce odpadowej, obejmującej zagadnienia: powstawanie i rodzaje odpadów, segregacja śmieci - cel, korzyści i metody, zasada 3R (reduce, reuse, recycle), inne zagadnienia powiązane z gospodarką odpadami.

Uczeń klasy IB naszego gimnazjum, Łukasz Jarząbski, zajął I miejsce w konkursie "Śmieci w sieci". Jako nagrodę otrzymał netbook.

Serdecznie gratulujemy Łukaszowi i zapraszamy do obejrzenia strony utworzonej przez niego:

www.odpadykijewo.y0.pl