Sukcesy uczniów

Wojewódzki Konkurs z Fizyki z Astronomią

WOJEWÓDZKI KONKURS Z FIZYKI Z ASTRONOMIĄ

26 listopada 2010 roku 3 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w szkolnym etapie do WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z FIZYKI Z ASTRONOMIĄ w roku szkolnym 2010/2011 dla uczniów gimnazjów organizowanego przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 2 uczniów: Łukasz Dylnicki (III A) oraz Mateusz Pawłowski (III A).

14 marca 2011 roku w Ełku odbył się finał WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU Z FIZYKI Z ASTRONOMIĄ. Mateusz Pawłowski został finalistą tego knkursu, co stanowi ogromne wyróżnienie zarówno  dla ucznia jak i dla szkoły. Do konkursu uczniów przygotowywał nauczyciel fizyki, pan Tomasz Jurewicz. Serdecznie gratulujemy finaliście i jego opiekunowi!

Warto podkreślić, że uczniowie Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Kijewie byli jedynymi uczestnikami z powiatu oleckiego, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego. Życzymy dalszych sukcesów!

Więcej informacji o konkursie na stronie internetowej http://www.ko.olsztyn.pl/index.php?m=s&mode=konkursy-przed

Mateusz Pawłowski, uczeń klasy III A