Rekrutacja do projektu

Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Kijewie

ZAPRASZA  DO  UDZIAŁU  W  PROJEKCIE

Projekt skierowany jest do Uczennic i Uczniów Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Kijewie, Nauczycielek i Nauczycieli tej szkoły oraz Rodziców/Opiekunów prawnych młodzieży uczącej się w niniejszej szkole.

Celem projektu jest zwiększenie u uczniów Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Kijewie kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy poprzez podniesienie jakości oferty edukacyjnej szkoły ukierunkowanej na rozwój kompetencji kluczowych w zakresie przedmiotów przyrodniczych z wykorzystaniem nauczania opartego na metodzie eksperymentu i kompetencji cyfrowych oraz informatycznych z zastosowaniem TIK, podniesienie umiejętności zawodowych nauczycieli w w/w obszarach, a także zwiększenie wiedzy rodziców/opiekunów młodzieży wspieranej szkoły nt. bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni i wynikających z tego tytułu zagrożeń w okresie od 01.02.2017 do 31.08.2018.

Realizacja projektu trwa od 1 lutego 2017 r. do 31 sierpnia 2018 r.

Biuro projektu:

Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Kijewie, Kijewo 29, 19-404 Wieliczki, telefon (87) 523 04 60.

Informacja w sprawie realizacji projektu – dyrektor szkoły Teresa Sulima

Szczegółowe informacje dotyczące realizacji projektu –  http://gimnazjumkijewo.edupage.org/

Warunki rekrutacji określa załączony:

Regulamin rekrutacji Beneficjentów Ostatecznych projektu pn. „Uwolnić potencjał uczniów ukryty w eksperymencie i technologii informacyjno-komunikacyjnej. Rozwijanie kompetencji przyrodniczych i cyfrowych w Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Kijewie”.

Załączniki:

Regulamin_rekrutacji_BO.pdf

Zalacznik_1_-_FORMULARZ_UCZEN.doc

Zalacznik_2_-_FORMULARZ_NAUCZYCIEL.doc

Zalacznik_3_-_FORMULARZ_RODZIC.doc

Zalacznik_4_-_Deklaracja_uczestnictwa_w_projekcie.doc

Projekt „Uwolnić potencjał uczniów ukryty w eksperymencie i technologii informacyjno-komunikacyjnej. Rozwijanie kompetencji przyrodniczych i cyfrowych w Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Kijewie” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020